Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Gençlere Tam Destek!

Genç Host, uygun fiyatlı hizmetleri ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, fiyat performans hizmetleri ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.
Hayata geçirdiği tüm projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Genç Host, Gençlere öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve Gençlere katkı sağlamaktadır.
Günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla dijital yolculuğunda genç vizyonu ile Genç Host 2020 yılında kurulmuştur.

Genç Host'un HİKAYESİ

Bireysel olarak bir çok web sitesine sahipdik, İlk başta tüm sitelerimizi bir araya toplamak istedik. Tüm sitelerimizi bir araya topladıktan sonra fazladan yerimiz olduğunu fark ettik ve bu yerimizi de Gençler ile paylaşma kararı aldık! Ücretsiz olarak başta bir çok Genç arkadaşlarımız ile bu yerimizi paylaştık. Talepler artmaya başlayınca artık işi ticari boyuta taşımaya başladık. Genç kitleye sahip olduğumuz için bir Gençlere Tam Destek! vizyonunu üstlendik. Gençlerimizin bütçelerini ve durumlarını düşünerek her zaman fiyat performans hizmetleri vermeye başladık, sürekli kendini geliştirerek ve yatırımlarını sürekli büyüterek, Genç Ekibimiz ile hizmet veren bir Firma haline gelmiş, genç girişimci Ömer Can ÖZDOĞANCI'nın Markasıdır! Genç Host.

Genç Host'un AYRICALIKLARI

  • - %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı.
  • - Ekonomik fiyat politikası, Türkiye ekonomisine katkı.
  • - Müşteri odaklı bakış açısına sahip teknik destek ekibi.
  • - Taahhüt ettiği hizmeti benimseyici 7/24 destek sağlayıcı.
  • - Yer sağlayıcı belgesi ile Yasal gereksinimleri eksiksiz yerine getiren hosting şirketi.
  • Ekibimizle Tanışmak İçin Tıkla

Powered by WISECP
Top