X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Genç Smm Panel

AnasayfaYazılımlarSMM Panel ScriptiGenç Smm Panel

Genç Host üzerinden kolayca bir smm panele sahip olabilirsiniz. Smm panellerde bulunması gereken en önemli özelliklerin başında gelişmiş APİ çekme özelliği gelmektedir. Bu özellik sayesinde istediğiniz sağlayıcı üzerine kar oranı belirlemeniz yeterli olacaktır. Sağlayıcı üzerinden servisleri ve fiyatları otomatik olarak çekerek farklı sağlayıcıları devamlı kontrol etmenize gerek kalmaz. Sağlayıcının yaptığı fiyat artışı otomatik olarak panelinize yansır. Api özelliğinin sağladığı diğer bir özellik ise müşteri taleplerinin otomatik olarak yerine getirilmesidir. Bu sayede panelde olmadığınız durumlarda bile paneliniz hizmet vermeye devam eder. Böylelikle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilirsiniz.

$50
(Tek Sefer)

Demo Site Demo Admin SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
1. Server - Apache/Nginx
2. ionCube Loader
3. PHP Version > 7.2
4. OpenSSL PHP Extension
5. PDO PHP Extension
6. Mbstring PHP Extension
7. Tokenizer PHP Extension
8. XML PHP Extension
9. Mod Rewrite Enabled

Tam Otomatik Müşteri Paneli Gelişmiş gösterge paneli, sipariş geçmişi, yeni sipariş ve toplu sipariş, otomatik ve drip-feed sipariş, abonelikler, destek bileti

Siparişlerin İşlenmesi Siparişlerinizin otomatik işlenmesi için API bağlayarak cron-job ile anlık olarak durum güncellenmesini sipariş menüsünden takip edebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği Birden fazla dil seçeneği ile istediğiniz kitleye satış yapabilirsiniz. İster yurtiçi ister yurtdışı satışlarınızı arttırmanız için büyük fırsat.

Satıcı Senkronizasyonu Senkronizasyon özelliği sayesinde cron komutu ile api sitesinden çektiğiniz servisleri otomatik olarak günceller. Fiyat bilgisi, min-max bilgisi, servisin aktif veya deaktif durumunu otomatik günceller.

Kullanıcılara Özel Mesaj Gönder Yönetici kullanıcıya bir mesaj göndererek herhangi bir kullanıcıyla doğrudan iletişim kurabilir ve onlara özel teklifler gönderebilir.

Servisleri ve Kategorileri Sırala Artık sağladığımız sıralama özelliğini kullanarak kolayca servis ve kategorilerinizi sıralama yapabilirsiniz.

Gelişmiş Admin Paneli Duyuru, Satıcı Senkronizasyonu, Otomaik API Çekme ve Döviz Kurunu Ayarlama, Gelişmiş API Ayarları, Kullanıcı Denetimi

Gelişmiş API Çekme Özelliği API Listenizdeki müşterilerinize özel fiyat, servis belirtebilirsiniz. Belirttiğiniz servislerde anlık olarak API çekilir.

Yanıt Kayıtları Siparişlerin durumunda herhangi bir aksilik olduğunda yanıt kayıtları sayfasından takip edebilir, durumu kontrol altına alabilirsiniz.

Manuel Sipariş Gönderimi Sipariş aldığınızda API çektiğiniz firmada bakiye yok ise eğer siparişleriniz iptal olmaz, beklemeye düşer, burada yapmanız gereken şey hızlı bir şekilde bakiye yükleyerek siparişleri gönder butonundan hemen bayiye iletebilirsiniz.

Ortalama Servis Süresi Bir servisin son 10 tamamlanan siparişinden teslimat için geçen süreyi otomatik olarak hesaplar ve kullanıcıya yeni sipariş alanında yazar.

Premium Tasarım Sitenizin giriş sayfasını dilediğiniz gibi panel menünüzden otomatik değiştirebilirsiniz. 7 yeni tema vardır, birden fazla tasarımı tek tıkla kullanabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri ile ödeme alabileceğiniz platformlar bulunmaktadır. PayTR Kredi Kartı/Havale, Kredi Kartı / Mobil Ödeme, Paywant

Kurulum Talimatları

  1. Dosyaları public_html'ye Atınız.
  2.  SQL dosyasını Veritabanına İmport (İçeri Aktar) Yapınız.
  3. Config.php Dosyasındaki Veritabanı Bilgilerinizi ve Sitenizin Tam Adınızı Yazınız.
  4.  PHP Sürümü 5.5 yada 5.6 Olmalıdır (cPanel Önerilir).

Teknik Destek ve Sorularınız için sadece (www.genchost.com) üzerinden destek talepleri üzerinden işlem yapılmaktadır.
Destek Talebi Oluştur > https://www.genchost.com/hesabim/destek-taleplerim

Güncelleme Sürüm Geçmişi

V2

En Popüler Scriptler

Tam Otomatik Açık Kaynak
Genç Smm Panel

Genç Smm Panel

$50
%100 Açık Kaynak Mağaza Açma Özellikli
Hepsiburada E-Ticaret Yazılımı

Hepsiburada E-Ticaret Yazılımı

$500
%100 Açık Kaynak Mağaza Açma Özellikli
Trendyol E-Ticaret Yazılımı

Trendyol E-Ticaret Yazılımı

$500

Powered by WISECP
Top