X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Domain kayıtları nereden yapılıyor ?

Genç Host Bilişim Hizmetleri Realtime Register ile Resmi Olarak Bayilik Sözleşmesi Yapmıştır.
İmzalı ve Kaşeli Belgeler ile Realtime Register B.V. Tarafından Alan Adı (domain) Bayiliği Onayı Alınarak
Tarafımıza Özel Fiyatlar ile Domain Yönetim Bayi Paneli Verilmiştir! Tüm Domain Tescil İşlemleri Bu Panel Üzerinden Yapılmaktadır!

Domainler Usulsüz Yöntemler ile Alınmaz! Domainlerin Patlama Erişime Kesilme Düşme Durumları Söz Konusu Bile Değildir!
Malum Firmalar Gibi Mağduriyetler Yaşanmaz! Tüm İşlemler Tek Bir Panelden İlerler ve Kayıt Altına Alınır.

Genç Host Realtime Register B.V. Domain reseller programına dahil olmuştur, işletmelere ve kişilere domain, hosting, sunucu, e-posta gibi birçok hizmeti sunulabilen bir şirket haline gelmiştir ve satış platformudur. Tüm bu ürün ve hizmetlerin satılması için işlemler tek bir platform üzerinden gerçekleştirilir. Genç Host Büyük yatırımlar ile ve düşük kar marjları belirleyerek Gençlerin Bütçelerini Düşünerek Her Zaman Fiyat Performanas Hizmetlerini Vermeyi Amaçlamıştır.

Sistemin çalışma şeklini sizlere detaylı olarak açıklayalım:

Domainler: Genç Host 350’den fazla alan adı uzantısını kolayca portföyünüze eklemek yerine ihtiyaç duyulan .com, .net, .org gibi popüler uzantılar olan jenerik alan adlarının satışını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin ihtiyacı olan en doğru alan adı uzantılarını sağlamaktayız.

Domain reseller programımız markasızdır. Bu sayede Domain Whois Bilgilerinizde Realtime Register B.V. Olarak Gözükür!

Genç Host ICANN Akreditasyonu Olan Firmalar ile Bayilik Anlaşmaları İmzalar!

Genç Host ICANN ile Akreditasyonuluk Anlaşmalarına Başlamıştır ve Onay Sürecindedir! 

Önemli Duyuru: Domainlerimiz Kesinlikle Usulsüz Yöntemler ile Alınmaz! Tamamen Yasal ve Helal Programlar Kullanılarak Bayilik Sistemi ile Alınır!

Sıkça Sorulanlar Sorular (SSS);

  • Azureden mi kayıt yapıyorsunuz? 

Domainler Realtime Register B.V Bayiliği ile Adınıza Tescil Edilmektedir! Tamamen Güvenilir Firmalar ile Anlaşmalar Yapılarak 1 Yıl Garantili ve Faturalı İşlemler Yapmaktayız!

  • Fatura Kesiyor musunuz?

Sitemiz Üzerinden Yapılan Tüm İşlemlerde WİSECP Otomasyonumuz Paraşüt Entegrasonu ile Otomatik Adınıza İlgli Hizmet İçin Fatura Kesmektedir! Resmi Faturanız 1 Hafta İçerisinde Kayıtlı Mail Adresinize Gönderilmektedir!

  • Fiyatlar neden bu kadar ucuz?

Fiyat Politikalarımız Gençlerimizin Bütçlerine Göre Düzenlenmektedir! Az Kar Marjları ile Sürümden Kazanarak Genç Host Gelirlerini Elde Etmektedir!

  • Bu site güvenlir mi?

Sitemiz SSL Sertifikları ve WİSCEP Alt Yapısı Güvenlik Protokolleri Kullanmaktadır! Ödeme Alt Yapımız PayTR Aracılığı ile Güvenle Ödeme Tahsilatı Yapmaktadır! Tüm Güvenlik Önlemlerini Alan Sitemiz Genç Host Bilişim Hizmetleri Firması Olarak Devlet Tarafından KOSGEB Aracılığı ile Desteklemektedir! Devlet Destekli Firmamız Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Onayları Alarak Ticari Olarak Yer Sağlayıcısı Belgeleri ile Faaliyet Göstermektedir! Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS) Kaydı Yapılmıştır! Vergi Levhasına Sahip Firmamız Tamamen Kurumsal Kimlikleri ile Hizmet Vermektedir!

  • Domain aldım işlemde kaldı?

Realtime Register B.V Domain Bayiliğimiz WHMCS Modülleri ile Otomatik Kayıt Yapar ve Onaylanır! Fakat Genç Host Yerli Sermaye ile Kurularak Tamamen Yerli Yazılımlar ile Çalışmaktır! Yerli Yazılım Olan WİSECP Otomasyonumuzda Realtime Register B.V Entegrasyonu Yoktur! Bu Sebeble Tüm Domain Kayıtları Manuel Yapılmaktadır ve Gün İçerisinde Tescillenerek Sırayla Aktif Hale Getirilir!


Powered by WISECP
Top